Київстар

Київстар показав абонентів, які порушують карантин

На офіційній веб-сторінці від Київстар, яку можна знайти за хештегом #Простозалішайтесявдома, постійно з’являються нові функції. Наприклад, тепер там можна дивитися в режимі онлайн, як абоненти найбільшого в нашій країні оператора дотримуються режиму самоізоляції і користуються онлайновими покупками.


Громадський моніторинг боротьби з епідемією – тепер онлайн

Як передає слова Павла Данімана, директора «Київстар» з маркетингу, джерело: «Зараз вся увага людей прикута до новин про ситуацію в країні і світі. Ми сподіваємося, що наочна ілюстрація важливої ​​та корисної інформації у вигляді інтерактивних графіків і карт, побудованих на основі даних big data, допоможе користувачам краще зрозуміти, що відбувається». Також основні показники, за словами Данімана, дозволять користувачам побачити: компанія справно забезпечує їх зв’язком, незважаючи ні на що.

Інтерактивні карти та аналітичні графіки на веб-сторінці #простозалішайтесявдома наочно відображають, як українці користуються послугами мобільного зв’язку. Також можна побачити, в яких областях і містах дотримуються режиму самоізоляції, де живуть свідомі громадяни, а де – не дуже. Методика підрахунку індексу самоізоляції проста: підстанції збирають дані про те, наскільки сильно користувачі віддаляються від місць своєї переважної дислокації в радіусі кілометра. На графіках також видно, наскільки сильно зростає споживання мобільного трафіку і кількість голосових дзвінків, що здійснюються абонентами. Це також хороший непрямий показник дотримання режиму самоізоляції і відповідальності людей за своє і суспільне здоров’я.

[adsforwp id=”10622″]

Деякі громадяни згодні дотримуватися самоізоляцію, але при цьому заслужено обурюються такого контролю: чи не призведе це до створення «цифрового ГУЛАГ-у», який, наприклад, існував в Китаї і до введення карантину. Правління компанії заспокоює цих людей: використовуються Big Data самої компанії «Київстар», а не фізичних осіб. Переважна більшість абонентів в нашій країні – анонімні, ідентифікувати за номером телефону можна тільки за запитом поліції, причому з використанням баз самих правоохоронних органів. Сайт збирає тільки усереднені дані про переміщення абонентів, ніякі конкретні номери не видно ні користувачам, ні самої компанії «Київстар». Що ж, сподіватимемося, що це дійсно так. У будь-якому випадку, зараз краще залишатися вдома і нікуди не ходити – заради вашого власного здоров’я і здоров’я ваших близьких.

Back to top button