Бізнес та акції

Нова Sony PlayStation впала в ціні нижче 2000 гривень

Обговорення
PlayStation

Нова ігрова приставка Sony PlayStation замислювалася як справжній хіт, який повинен був порадувати безліч людей під Новий рік і Різдво. На жаль, маркетологи компанії Sony помилилися: продажі виявилися рекордно низькими, по ряду причин, про які ми напишемо трохи далі. Щоб підняти їх, компанія прийняла рішення піти ва-банк і знизити вартість нової консолі на третину в рекордний термін – через місяць після старту продажів. Декларувалося це як тимчасовий захід – знижка для покупців, які не встигли придбати бажану приставку під час свят. Проте, життя вчить нас, що «немає нічого більш постійного, ніж тимчасове» – і навіть після завершення сезону знижок «тимчасова ціна» не підвищилася, залишившись на тому ж рівні.


Нове падіння цін

Охочих придбати нову Sony PlayStation за переглянутою ціною знайшлося порівняно більше, ніж тих, хто купив її за початковою. Тим не менш, через кілька місяців ажіотажу продажу знову впали, і виробникові довелося вдруге переглянути ціни. Сьогодні консоль продається за рекордно низькі гроші як в офіційних магазинах, так і в магазинах на кшталт Comfy і Ельдорадо всього за 1999 гривень. В умовах карантину ви також цілком можете придбати її і в інтернет-магазинах.

Приставка PS Classic, яка і коштує настільки смішних грошей – це справжній подарунок для любителів старих ігор. Вона є оригінальною PlayStation, випущеної через двадцять років. Ми впевнені, що у багатьох наших читачів з цією приставкою пов’язана величезна кількість дитячих спогадів про старі ігри, які вони із задоволенням воскресять. У комплект поставки входять також два джойстика, а також тридцять найбільш популярних відеоігор – вони вже вбудовані, купувати їх не потрібно.

[adsforwp id=”10622″]

Від оригінальної PS Classic відрізняється вдвічі меншими габаритами і сучасним HDMI-інтерфейсом, який дозволяє підключати її до самих різних пристроїв виведення. Підійде не тільки звичний з дитинства телевізор, але і монітор і навіть проектор. Очевидно, далеко не всі були готові віддавати великі гроші за ностальгію, до того ж давно існують програми-емулятори, які дозволяють пограти в ігри дитинства прямо на ПК. Але за символічну суму в дві тисячі гривень – чому б і ні?

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як зробити GIF-анімацію за 1 хвилину без додаткових програм

В минуле

Новенькая Sony PlayStation упала в цене ниже 2000 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво