Статті

Як зробити GIF-анімацію за 1 хвилину без додаткових програм

Обговорення
Microsoft Chrome

Ви знаєте, як незручно буває описувати комусь, як виконувати ті чи інші дії за комп’ютером. Особливо якщо ви намагаєтеся допомогти недосвідченому користувачу.


Розповідати по телефону, а тим більше писати в месенджерах «натисни сюди, клацни туди» дуже дратує. А тримати на диску додатки для запису екрану , тільки щоб раз на рік допомогти двоюрідному дядькові з комп’ютером, нераціонально. Але є більш простий і швидкий спосіб – скористайтеся веб-сервісом Gifcap.

Відкрийте його і клацніть Start Recording. Браузер запитає у вас, що ви хочете записувати – весь екран, вікно конкретної програми або певну вкладку. Вибираєте, тиснете «Поділитися», і запис пішла.

Gifcap

 

Коли закінчите, натисніть Stop, потім Render. Натисніть на GIF-файл, що з’явився, правою кнопкою миші, збережіть і відправте кому потрібно будь-яким зручним способом.

Головне, не записуйте через Gifcap довгі послідовності дій, інакше GIF-файл буде занадто багато важити.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Швидкий огляд MacBook Air (2020): Apple влучила просто в ціль

В минуле

Нова Sony PlayStation впала в ціні нижче 2000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво