Hardnews

Ваш смартфон на MediaTek? У нас прикрі новини

Як з’ясував ресурс AnandTech, в деяких чіпах MediaTek є так званий «спортивний режим» (Sports Mode), який дозволяє однокристальній системі працювати з максимальною продуктивністю, не звертаючи увагу на температуру, щоб показати високі результати в тестах.


У тесті європейської версії Oppo Reno 3 Pro на базі MediaTek Helio P95 редактори AnandTech виявили незвичайно високі результати в PCMark в порівнянні з китайським Reno 3, який побудований на MediaTek Dimensity 1000L.

Теоретично, MediaTek Dimensity 1000L, який має по чотири ядра Cortex-A77 і Cortex-A55, повинен видавати значно кращі результати, ніж Helio P95 з двома Cortex-A75 і шістьма Cortex-A55. Однак тест показував зворотне.

Тоді вони використовували спеціальну версію бенчмарка PCMark, яка раніше була використана для виявлення чітерів. У підсумку загальна оцінка впала приблизно на 30% (з 9048 до 6781 бал), а в деяких важливих підтестах результати виявилися нижчими на 75%. Подальше розслідування показало, що в дев’яти моделях смартфонів на SoC MediaTek виявлено згадку спортивного режиму, який при запуску популярних бенчмарків, включаючи AnTuTu, Geekbench і PCMark, активує параметри підвищеної продуктивності.

MediaTek не стала заперечувати, підтвердивши, що вона тісно співпрацює з виробниками смартфонів, налаштовуючи пристрої таким чином, щоб вони могли розкритий справжній потенціал однокристальної системи в бенчмарках. Тобто в тестах SoC показує максимум того, що на що здатна платформа, а при звичайному використанні вже беруться до уваги такі питання, як температура нагріву, час роботи без підзарядки і так далі.

Back to top button