Hardnews

OnePlus 8 отримав технологію з сучасних телевізорів [відео]

Обговорення
OnePlus 8

У січні поточного року бренд OnePlus анонсував використання технології MEMC , що дозволяє значно збільшувати плавність відео при відтворенні на дисплеї смартфона. Нещодавно в мережі з’явився свіжий ролик з наочною демонстрацією роботи можливостей майбутнього флагмана.


Аналогічний метод згладжування картинки в динамічних сценах застосовується в сучасних телевізорах – він «домальовує» проміжні кадри до відеоряду, роблячи зображення більш плавним. Очікується, що технологія буде використовуватися в комбінації зі 120-герцовими дисплеями нових смартфонів OnePlus.

За словами глави компанії Піта Лау, MEMC дозволить «множити» кадри практично будь-якого відео. Зокрема, на старті продажів її підтримку отримають не менше 12 популярних веб-додатків, включаючи YouTube і Netflix. З чуток, зазначена функція буде підтримуватися не тільки Pro-версією OnePlus 8, але і базовою моделлю апарату.

Анонс оновленої лінійки смартфонів OnePlus відбудеться 14 квітня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

В чем заключаются отличия новых iPad Pro 2020 от предыдущей версии

В минуле

Стало відомо, які шанси підхопити коронавірус від зовні здорової людини

В майбутнє

Також буде цікаво