Hardnews

Sony PlayStation 5 перегрівається і “лагає”: вихід під загрозою

Вчора головний архітектор Sony PlayStation 5 запевнив нас , що переживати за високу пікову частоту GPU консолі не варто, так як приставка буде видавати максимальну продуктивність завжди, коли це зажадає та чи інша гра.


До того ж Марк Черні (Mark Cerny) зазначив, що від температурного режиму частоти залежати не будуть. І на цьому тлі дуже контрастно виглядає інформація, що з’явилася сьогодні в Мережі. Автор стверджує, що у PlayStation 5 дуже серйозні проблеми з перегрівом. Настільки серйозні, що Sony нібито роздумує над тим, щоб перенести вихід консолі на 6-12 місяців, щоб мати час на повне перепроектування конструкції і системи охолодження. Альтернатива – випустити консоль в наявному вигляді.

Але на даний момент, якщо вірити джерелу, PS5 не тільки не здатна постійно забезпечувати максимальну продуктивність, але ще й страждає від збоїв в роботі, викликаних перегрівом. Перегрівається нібито то чи сам надшвидкий SSD, то чи вся підсистема, пов’язана з ним.

Sony PlayStation 5

Джерело стверджує, що Sony не має поняття про те, який форм-фактор потрібно надати консолі, щоб вирішити проблему, і один з варіантів – зробити її вертикальною, але в цьому випадку, якщо консоль затримається, буде схоже, що Sony просто скопіювала ідею у Microsoft.

Однак варто обумовити ряд моментів. По-перше, зовсім незрозуміло, ким є автор – це просто якийсь невідомий чоловік. Сам він каже, що отримав інформацію від розробників, але велике питання – чи можна цьому всьому вірити. По-друге, не дуже зрозуміло, чому раніше ніяких подібних чуток в Мережу не потрапляло, адже хвалебних од про PlayStation 5 досить.

Джерело: NeoGAF


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button