Hardnews

iPhone SE 2020 вже з’явився на офіційному сайті Apple

iPhone SE 2

На офіційному сайті Apple знову з’явився смартфон iPhone SE, проте не варто думати, що компанія з Купертіно вирішила повернути популярну в минулому модель в продаж. Ні, під цією назвою тепер ховається наступник iPhone SE, який довгий час проходив під назвами iPhone SE 2 і iPhone 9.


У розділі актуальних смартфонів його немає. Згадка iPhone SE з’явилося в розділах офіційного сайту, на яких продаються захисні скла компанії Belkin, а також розширена гарантія AppleCare +.

iPhone SE 2020

Це підтверджує попередню інформацію, що наступник iPhone SE буде випущений під такою ж назвою з зазначенням поточного року, тобто iPhone SE 2020.

iPhone SE 2020т

Нагадаємо, на початку минулого року Apple тимчасово повернула в продаж iPhone SE за зниженою ціною, проте вся партія була дуже швидко розпродана. Виробництво iPhone SE також давно було припинено.

Очікується, що iPhone 9 отримає сканер відбитків пальців Touch ID, який буде знаходитися під кнопкою Home, однокристальну систему Apple A13 і 3 ГБ оперативної пам’яті.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названа 10-ка найпотужніших смартфоні на березень 2020 року

В минуле

Сидимо вдома: Укрпошта почала надавати найпопулярніші послуги онлайн

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle