Softnews

God of War виходить на ПК?

Обговорення
God of War

Видання DualShockers звернуло увагу на американську версію офіційної сторінки God of War на сайті PlayStation. Журналісти помітили, що на ній більше немає напису «Тільки на PlayStation» (Only on PlayStation). Ця відмітка пропадає, коли проект втрачає свій статус ексклюзиву консолі Sony.


Примітно, що на інших сторінках американської версії сайту напис присутній. У випадку з Bloodborne , Days Gone , Marvel’s Spider-Man і Dreams позначення «Тільки на PlayStation» вміщено на чільне місце. Раніше ця позначка пропадала зі сторінок Detroit: Become Human і Death Stranding . Перший проект уже вийшов на ПК, а другий готується з’явитися на цій платформі в червні.

Нещодавно Sony Interactive Entertainment анонсувала вихід на персональних комп’ютерах Horizon Zero Dawn – першого ексклюзиву від внутрішньої студії. На сторінці цієї гри напис «Тільки на PlayStation» теж відсутній. Такий стан справ натякає на те, що God of War може вийти на ПК. Більш того, керівник розробки гри Корі Барлог (Cory Barlog) висловлював бажання випустити творіння SIE Santa Monica Studio на персональних комп’ютерах. Однак тоді він уточнив, що остаточне рішення прийматимуть керівники Sony.

Офіційних коментарів щодо втрати God of War статусу ексклюзиву PlayStation 4 поки не надходило. Тим часом користувачі форуму ResetEra поспішили розібратися в ситуації і з’ясували, що плашка «Тільки на PlayStation» на сторінці GoW відсутня як мінімум з жовтня. Можливо, це просто формальність, а Sony не готується випускати ще один ексклюзив за межами PS4.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Meizu 17 позує на реальній фотографії

В минуле

Мобільні оператори змінюють назву на час карантину

В майбутнє

Також буде цікаво