Softnews

Huawei хоче повернути на свої смартфони сервіси Google

Обговорення
Huawei

Виконавчий директор Huawei Consumer Business Group Юй Чендун (Yu ChengDong), більш відомий в світі як Річард Ю (Richard Yu), в свіжому інтерв’ю заявив, що компанія як і раніше сподівається повернути на свої смартфони сервіси Google.


Нагадаємо, представлені на минулому тижні флагманські смартфони лінійки Huawei P40 з коробки оснащені власним набором сервісів Huawei Mobile Services (HMS), а також магазином додатків AppGallery. В інтерв’ю американському виданню Wired Юй Чендун заявив, що співпраця з різними американськими компаніями, включаючи Google, завжди була взаємовигідною, тому Huawei все ще сподівається продовжити співпрацю з Google після скасування американських санкцій.

Юй Чендун зазначив, що компанія хоче надати користувачам більш широкий вибір, пропонуючи їм одночасно свої сервіси і магазин додатків, а також сервіси Google і магазин Google Play.

В даний час в магазині додатків AppGallery з’являється все більше і більше популярних додатків, так що в доступному для огляду майбутньому цей магазин стане гідною альтернативою Google Play.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

OnePlus 8 Pro 5G потрапив у руки до перших користувачів

В минуле

Apple запустила сайт і додаток для визначення короновірусу

В майбутнє

Також буде цікаво