Softnews

В TikTok великий скандал навколо небезпечної “реклами для схуднення”

Обговорення

У соціальній мережі TikTok почалася масова «травля» блогерів і користувачів, які активно рекламують дієти, схуднення і відмову від деяких видів їжі. Керівництво соцмережі нарешті відреагувало на потік подібної реклами та визнало, що вона несе небезпеку для людей.


Почалося все з негативних коментарів самих користувачів TikTok, яких втомив вал реклами дієт, препаратів і відмови від харчування. Потім до цього приєдналася громадськість, яка, побачивши мільйони роликів, в яких «фахівці» без відповідної освіти закликають людей дотримуватися дуже строгих дієт, а також приймати таблетки «для контролю ваги», обурилися. Експерти з шанованих видань випускали викривають матеріали, в яких відзначали, що основною аудиторією відеоматеріалів з екстремальним голодуванням є підлітки, які можуть швидко заробити проблеми зі здоров’ям через подібну агітацію. Відреагувала адміністрація ресурсу тільки в 2020 році, випустивши ряд поправок до правил використання сервісу, що стосуються подібної реклами.

TikTok

Тепер введені бани за створення матеріалів, пов’язаних з дієтами, рекламою хімічних і природних препаратів, що призводять до схуднення, а також систем скидання ваги. Пряма реклама буде приводити до негайного блокування відео або текстового матеріалу, а для непрямих маркетингових пропозицій вводяться обмеження. Зокрема, під блок можуть потрапити зображення, які викликають огиду до їжі або демонструють спотворені тіла. Як повідомила менеджер по політиці безпеки TikTok Тара Вадхва, подібна реклама не повинна стосуватися людей, які не досягли 18 років.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

На Новій Пошті з’явилися коробки-траснофрмери

В минуле

PlayStation оголошує конкурс для шанувальників ФІФА в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво