Hardnews

Sony PlayStation 5 не підтримує ігри з PS3, PS2 та PS ONE

Обговорення
Sony PlayStation 5

Компанія Sony розкрила подробиці про те, як буде працювати на консолі наступного покоління PlayStation 5 зворотна сумісність з іграми, які вийшли на попередніх приставках сімейства.


Вчора в замітці, яка була присвячена характеристикам PlayStation 5, ми коротко зазначили, що PlayStation 5 буде сумісна з іграми для PS4 і PS4 Pro. Давайте розберемося, яку зворотну сумісність в результаті отримала PlayStation 5.

За словами Sony, вона хоче, щоб більше 100 мільйонів власників PlayStation 4 змогли зберегти свої ігри з виходом PlayStation 5. Тому Sony буде сумісна з PlayStation 4 (Fat, Slim і Pro). Головний архітектор PS5 Марк Черні (Марк Серні) розповів, що ігри для PS4 працюватимуть на PlayStation 5 використовуючи технологію під назвою Legacy Mode. Ігри для PS4 Pro будуть працювати в режимі Pro Legacy Mode.

Очікується, що на момент запуску компанія зробить так, щоб не менше 100 популярних ігор для PS4 були на 100% сумісні з PS5. Надалі список буде збільшуватися, тобто говорити про повну сумісність з PlayStation 4 не доводиться.

Більш того, розробники ігор повинні будуть оновити свої ігри для запуску на PS5 в вищезазначених Legacy Mode і Legacy Mode, так як з коробки PS5 не може запускати ігри для PS4 і PS4 Pro.

Нарешті, ні про яку підтримку ігор для PlayStation 3, про яку мріяли багато фанатів, а також PlayStation 2 і PlayStation One на даний момент мова не йде. Швидше за все, її просто не буде.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Ulefone Armor X7 бюджетний захищений смартфон з NFC на Android 10

В минуле

Новий недорогий планшет Samsung був розкритий завчасно

В майбутнє

Також буде цікаво