Бізнес та акції

Названо найпопулярніші 5G смартфони на ринку

Обговорення
HUAWEI Mate 30 Pro

За оцінкою аналітиків, в 2020 році популярність мобільних телефонів 5G буде стрімко зростати. Багато навіть недорогих моделей будуть оснащені підтримкою мереж п’ятого покоління, саме вони і повинні стати тим фактором, який буде рухати індустрію вперед.


Однак поки що на ринку в основному представлені дорогі флагманські смартфони з підтримкою 5G. Свіжий звіт показує, що світові поставки 5G-смартфонів досягли 19 мільйонів одиниць в 2019 році, при цьому попит виявився набагато вищим, ніж очікувалося.

Майже 7 мільйонів смартфонів відвантажила компанія Huawei, яка зайняла 36,9% нового ринку. На другому місці опинилася компанія Samsung з результатом 6,7 млн ​​смартфонів і 35,8% ринку. Слідом ідуть Vivo, Xiaomi і LG, які займають 10,7, 6,4 і 4,8% ринку відповідно.

Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro

Серед мобільних телефонів 5G, представлених сьогодні на ринку, найбільш продаваними виявилися флагманські Huawei Mate 30 Pro і Huawei Mate 30, які розійшлися значним тиражем, значно перевершивши досягнення всіх інших конкуруючих моделей.

Також в десятку увійшли Xiaomi Mi 9 Pro, Vivo iQOO Pro 5G, Samsung Galaxy Note 10+ 5G, Honor V30 і інші смартфони.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В MIUI 11 усунули дратівливий недолік

В минуле

Huawei P40 Pro вже з’явилися у перших магазинах

В майбутнє

Також буде цікаво