Бізнес та акції

У клієнта «ПриватБанк» з рахунку списали кошти без підтвердження операції і його згоди

ПриватБанк

Розгнівана клієнтка українського банку «ПриватБанк» поділилася негативним відгуком про роботу фінансового підприємства. За заявою жінки, у неї з рахунку списали кошти, але вона дозволу на це не давала.


Відповідний відгук з’явилася на сайті Мінфін. Клієнтка написала гнівну тираду, в якій порадила всім клієнтам «ПриватБанк» міняти його на іншу фінансову установу. Причина – з її рахунку списали кошти на оплату інтернет-послуг, які вона не замовляла. Більш того, ніяких підтверджень на операцію у неї не запитали, гроші просто зникли і всі. Розглянувши в історії платежів, що кошти в розмірі 300 гривень списали на оплату «телекомунікаційних послуг», які вона не замовляла, клієнтка звернулася в службу підтримки банку, сподіваючись, що гроші повернуть їй на рахунок. Однак представники «ПриватБанк» заявили, що не знаю кінцевого одержувача коштів, а повернути гривні вони не мають права, тому що користувач сам їх відправив. Жінок заявила, що вона не могла замовити дану послугу і всіляко звинувачує фінансову установу в крадіжці.

Через деякий час на сайті з’явилася відповідь представника банку. Оператор заявив, що та ситуація, яку описала жінка, не може відбутися. Всі платежі здійснюються виключно користувачем, а при кожному першому списанні коштів потрібне підтвердження. Тому працівник банку зробив висновок, що або дівчина сама здійснила оплату, а потім забула про неї, або надала дані картки третім особам, які і списали кошти. У цьому випадку представник «Приватбанку» порадив заблокувати рахунок, щоб гроші не списувалися в подальшому.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«Киевстар» вернет абонентам часть потраченных денег

В минуле

У клиента «ПриватБанк» со счета списали средства без подтверждения операции и его согласия

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle