Hardnews

iPhone 9 Plus: великий екран, розумний NFC та A13 Bionic

Обговорення
iPhone SE 2 Plus

Завдяки численним чуткам і витокам, про неанонсований iPhone 9 вже відомо практично все, включаючи очікувану ціну. Але як виявилося, у Apple ще залишилося чим здивувати користувачів. За даними інсайдерів, компанія планує випустити і Plus-версію «бюджетного» апарату з більшою діагоналлю екрана.


За даними мережевих інформаторів, в коді тестової версії iOS 14 знайшлося кілька нових подробиць про підготовлюваний до анонсу iPhone 9. Зокрема, стало відомо, що Apple також працює над Plus-версією гаджета з більшою діагоналлю екрана. Моделі приписують процесор A13 Bionic, 5,5-дюймовий LCD-дисплей і кнопку Home з вбудованим сканером відбитків пальців Touch ID на фронтальній панелі.

Згідно витоку, обидві версії «дев’ятки» зможуть використовувати Apple Pay і функцію Express Transit, яка недоступна на старих iPhone. Нові моделі також отримають можливість сканувати NFC-мітки в фоновому режимі – такої функції не було навіть у iPhone X. Інсайдери відзначають, що передбачувана назва iPhone 9 ще не підтверджена, і пристрій може дебютувати як iPhone SE 2. 

Очікується, що нові смартфони Apple будуть представлені навесні поточного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Honor 30S засвітився на нових зображеннях

В минуле

Motorola Edge + з камерою на 108 Мп з’явилася на нових зображеннях

В майбутнє

Також буде цікаво