Ігри на Sony PlayStation 5 можна буде фактично “помацати”

Зараз на головній

Новий ігровий контролер Dualshock в ігровій приставці наступного покоління PlayStation може отримати нові вражаючі функції. Компанія Sony вже отримала відповідний патент.


У патенті описується використання спеціального знімного екрану на контролері, за допомогою якого можна буде здійснювати дії в грі.

Такий екран може бути встановлений на місце сучасного тачпада. Геймери отримають додатковий зворотний тактильний зв’язок на дії в грі. Також на екран можуть виводитися текст, меню, карти та інша інформація. У патенті для наочності наводиться гра God of War, на екран виведена інформація магазину Huldra. 

Sony PlayStation 5

Найцікавіше, що тачскрін також можна пристосувати для виведення символів Брайля, що дозволить геймерам зі слабким зором отримати додаткову текстову інформацію.

Sony PlayStation 5

На думку ряду фахівців, таку функціональність ми можемо побачити вже в Dualshock 5, який дебютує одночасно з PlayStation 5. Втім, офіційного підтвердження цьому поки немає.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,084Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей