Vodafone

У питанні існування Vodafone Україна нарешті поставили крапку

Vodafone

Дискусіям з приводу того, чи залишиться все-таки Vodafone працювати в нашій країні під попередньою назвою, покладено край. Переговори між другим за кількістю абонентів українським оператором і британською компанією Vodafone завершилися. Договір франчайзингу продовжений ще на п’ять років, тобто ніяких перейменувань не буде – як і запевняли нас азербайджанці з Backcell відразу ж після покупки українського оператора. Про що ж  домовилися українська та британська компанія, і чому взагалі виникла необхідність в новому підписання договору?


Питання франчайзингу та найменування

Для тих, хто не знає: франчайзингом називається політика компанії, коли вона надає іншій компанії право надавати послуги під її брендом. За такою системою працює, наприклад, всесвітньо відомий «МакДональдс» – безпосередньо компанії належать тільки ресторани швидкого харчування в Сполучених Штатах Америки, а в інших країнах – це місцеві забігайлівки, що працюють за принципом франчайзингу.

Британський оператор мобільного зв’язку Vodafone використовує ту ж саму бізнес-модель. З українським оператором, який тоді ще називався «МТС Україна», договір був укладений ще в 2015 році. Це означало, крім ребрендингу, який помітили всі українці, ще й таке:

  • Доступ до міжнародної експертизи якості послуг.
  • Можливість для абонентів використовувати більш вигідні роумінгові тарифи за кордоном.
    Можливість для компанії брати участь в глобальній програмі, званої Vodafone Partner Market. Це дозволило проводити закупівлі обладнання, необхідного для підтримки працездатності мережі, за зниженими цінами, що надаються, як для самої британської компанії.

Після того, як азербайджанський холдинг NEQSL придбав компанію «Vodafone Україна» у російській компанії «Мобільні ТелеСистеми» («МТС»), деякі експерти і прості користувачі висловлювали побоювання, що оператор змінить своє найменування, а разом з ним і тарифні плани. Необхідність нового підписання договору про франчайзинг дійсно виникла. Незважаючи на те, що нові власники оператора були впевнені, що проблем з цим не виникне, деякі люди все одно побоювалися зворотного.

Vodafone

Їх сумніви не підтвердилися. Договір про франчайзинг не тільки заново ратифікований – він розширений, про що ми вже писали в одній з наших попередніх статей. Можливість регулярних перевірок якості послуг закордонними комісіями дозволить Vodafone стати ще краще.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Sony PlayStation 5 – справжній король на ринку консолей

В минуле

Стартують продажі вбивці Xiaomi Mi Band 4

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle