Hardnews

Бюджетний Samsung Galaxy A21 отримає величезний акумулятор

У минулому році компанія Samsung показала, що може змінюватися, і досить швидко. Корейський гігант повністю переглянув лінійку Galaxy A, вивів на ринок лінійку Galaxy M, і ці смартфони часто цілком здатні конкурувати навіть з недорогими апаратами Xiaomi.


Однією з відмінних рис багатьох смартфонів Galaxy A і Galaxy M стали акумулятори. Елементи ємністю 4000 мА · год стали максимально буденними, деякі смартфони Samsung отримали акумулятори ємністю 5000 мА · год, а пізніше вийшла унікальна модель Galaxy M30s з елементом ємністю 6000 мА · год.

Судячи з останніх даних, нові моделі Galaxy A і Galaxy M найчастіше будуть як мінімум не гірше в питанні автономності, а деякі моделі стануть краще.

Зокрема, для Galaxy A21 виробник, судячи з новими даними, також готує акумулятор ємністю 5000 мА · год. Для порівняння, у Galaxy A20 це 4000 мА · год.

Уточнимо, джерело чомусь постійно говорить про Galaxy A21s, але справа в тому, що поки не представлений навіть звичайний Galaxy A21, так що говорити про його оновлену версію явно поки рано. Так що, швидше за все, мова саме про звичайному Galaxy A21.

Таким чином, Samsung виведе на ринок ще один надавтономний і недорогий смартфон.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button