Hardnews

Samsung готує ідеальний бюджетний смартфон

Обговорення
Samsung Galaxy M30S
Samsung Galaxy M30S

Нещодавно компанія Samsung випустила смартфон Galaxy M31 з величезним акумулятором ємністю 6000 мА · год. Але фактично ця модель є майже повною копією Galaxy M30s – хіба що камеру зробили краще.


Якщо вірити джерелу, незабаром у нас з’явиться ще одна копія Galaxy M30s. Модель Galaxy M21 теж буде заснована на SoC Exynos 9611 і теж отримає настільки ж гігантський акумулятор. Основна камера також буде 48-мегапіксельною, та й взагалі в цілому Galaxy M21 може бути повною копією Galaxy M30s. Можливо, Samsung лише трохи змінить дизайн.

Тобто у підсумку ми отримаємо два дуже схожих смартфона нового покоління: Galaxy M21 і Galaxy M31. До того ж Galaxy M30s теж ще продається. І не дуже зрозуміло, навіщо Samsung стільки ідентичних або дуже схожих апаратів.

При цьому, якщо порівнювати Galaxy M21 з Galaxy M20, тут зміни дуже істотні. Це і більш ємний акумулятор, і нова камера, і набагато більш продуктивна і сучасна платформа.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стартові пакети lifecell тепер привозять до дому безкоштовно

В минуле

Redmi Note 9 Pro вперше красується на живому фото

В майбутнє

Також буде цікаво