Hardnews

Nokia 7.2 протестували на якість звучання

Смартфон Nokia 7.2 вийшов досить цікавим пристроєм для своєї цінової категорії, він отримав непоганий дизайн, потрійну камеру, а також, як з’ясувалося, непогано записує звук, хоча його один динамік робить відтворення не таким приємним, як воно могло бути.


Фахівці компанії DxOMark протестували можливості Nokia 7.2 по запису і відтворення звуку, оцінивши його в 41 бал (66 балів смартфон отримав за якість запису і всього 33 бали за якість відтворення).

Варто відзначити, що смартфон має роз’єм 3,5 мм для підключення навушників, підтримує FM-радіо, а також Qualcomm AptX Audio. За запис відповідають два мікрофони, які добре справляються із записом стереозвуку.

Nokia 7.2 не є кращим вибором для тих, хто сподівається на якісний звук через динамік свого телефону. Відсутність стереодинаміків є головним недоліком при відтворенні більшості музичних доріжок та при перегляді фільмів, а також не дає зануритися в ігровий процес. Крім того, гучномовець є не дуже гучним. При цьому телефон дійсно непогано записує звук.

DxOMark

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button