Hardnews

Вийшла доступна альтернатива Apple Watch від компанії Oppo

Apple Watch

Сьогодні компанія Oppo провела прес-конференцію, яка присвячена запуску нових продуктів на території Індії.


Крім вже відомих пристроїв китайський виробник вперше продемонстрував розумний годинник Oppo Watch, який повинен скласти конкуренцію Apple Watch.

Компанія Oppo опублікувала кілька офіційних зображень, а також підтвердила, що світова прем’єра Oppo Watch відбудеться вже 6 березня цього року. Годинники відразу ж повинен надійти в продаж в різних регіонах світу.

Oppo Watch

Годинник отримав прямокутний корпус, дисплей округлений з усіх боків. На правій панелі розташовуються дві кнопки управління. На одній з кнопок знаходиться світлодіодний індикатор, який буде підказувати про пропущені дзвінки, повідомлення й інші події. Мікрофон розташовується прямо між цими двома кнопками.

Oppo Watch

Цей годинник будуть мати всі функції сучасних фітнес-трекерів, зможе фіксувати частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск, знімати ЕКГ, а також контролювати якість сну, повідомляти про витрачені калорії і так далі.

Очікується, що ціна новинки не перевищить 300 доларів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Виходить доволі доступний конкурент Apple AirPods

В минуле

Кращий смартфон для молодів від Huawei істотно втратив в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle