Hardnews

Samsung Galaxy A11 – майбутній бестселлер перше показали на фото

Обговорення
Galaxy A10s

Вчора ми вже згадували смартфон Galaxy A11, кажучи про те, що він отримає акумулятор ємністю 4000 мА · год і ЖК-дисплей діагоналлю 6,4 дюйма. Тепер же у нас є перші зображення цього пристрою.


Як можна бачити, з точки зору дизайну ніяких одкровень нас не чекає, але ось наявність екрану з отвором під фронтальну камеру дивує. Все-таки Galaxy A11 буде дуже недорогим смартфоном, і побачити тут таке рішення вельми несподівано.

Також варто звернути увагу на те, що з’явився сканер відбитків пальців – у Galaxy A10 його не було. До слова, джерело говорить, що смартфон отримає дисплей діагоналлю 6,2, а не 6,4 дюйма. В якості платформи нібито послужить якась SoC лінійки Exynos 7, але подробиць немає. Оперативної пам’яті в апарата буде 3 ГБ.

samsung galaxy a11

Основна камера буде представлена ​​датчиками 13, 5 і 2 Мп, фронтальна камера буде восьмимегапіксельною.

Якщо Samsung встановить в смартфон досить сучасну платформу, з огляду на всі інші поліпшення, Galaxy A11 може стати ще більш популярним, ніж його попередник. Нагадаємо, Galaxy A10 за різними даними зайняв четверте місце в списку найбільш продаваних смартфонів в світі в 2019 році.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вийшов веб-браузер, який показує видалені інтернет-сторінки

В минуле

Redmi 9 на базі Helio G70 представлять вже на днях

В майбутнє

Також буде цікаво