Hardnews

Timex Ironman R300 GPS – розумний годинник з рекордною автономністю

Обговорення
Timex Ironman R300 GPS

Більшість повноцінних розумних годинників – пристрої не особливо автономні. Вони, звичайно, найчастіше працюють довше смартфонів, але набагато менше звичайних трекерів активності.


Але виробники мають можливість зробити свої пристрої більш автономними. Наприклад, оснастити пристрій трансрефлективним екраном, який споживає дуже мало енергії. Або ж використовувати малопродуктивну платформу з відповідною операційною системою.

А можна просто назвати розумним годинником те, що по факту такими не є. Наприклад, модель Timex Ironman R300 GPS виробник називає саме розумним годинником, хоча це швидше спортивний годинник або просунутий трекер активності. Ні про яку операційну систему і можливості встановлювати сторонні додатки виробник не говорить. Але в цілому сам по собі пристрій, звичайно, гірше від цього не стає.

Timex Ironman R300 GPS

Отже, Ironman R300 GPS – це спортивно-туристичний годинник з автономністю в 25 днів. Це максимальний показник. При постійно активному модулі GPS годинник пропрацює до 20 годин.

Пристрій оснащений кольоровим екраном (швидше за все, трансрефлективним), модулем GPS, датчиком ЧСС і захищений від води і пилу (30 ATM). В даному випадку вся суть новинки полягає в ПО і можливостях. Ironman R300 GPS може не тільки відслідковувати різні види спортивної активності, але і виступати в ролі тренера. Назва годинника натякає в першу чергу на тренування в стилі тріатлону, але виробник не акцентує на цьому увагу в описі пристрою.

Залишається додати, що ціна годинника – 120 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вийшов перший смартфон з підтримкою навігації по NAVIC

В минуле

Названо смартфон з кращим екраном на ринку

В майбутнє

Також буде цікаво