Hardnews

Black Shark 3 отримає фізичні кнопки спеціально для ігор

Обговорення

Компанія Black Shark опублікувала два нових офіційних постера ігрового смартфона Black Shark 3, які демонструють унікальну особливість новинки.


Виробник підтвердив, що смартфон Black Shark 3 буде оснащений двома механічними перемикачами, які забезпечать нульову затримку і чіткий зворотний зв’язок. Нульова затримка має вирішальне значення в багатокористувацьких іграх, в яких кожна частка секунди грає дуже важливу роль.

Як видно на зображеннях, ігровий смартфон оснащений двома бічними кнопками, які створені для того, щоб значно поліпшити управління грою на смартфоні. Виробник стверджує, що кнопки тестувалися в самих різних іграх, включаючи вкрай популярний онлайновий шутер PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Black Shark 3

Механічні перемикачі отримали 21-міліметровий ковпачок і мають хід 1,5 мм. Ці кнопки можуть бути програмованими, користувачі зможуть налаштовувати їх відповідно до своїх уподобань.

Black Shark 3

Крім того, підтверджено, що Black Shark 3 також буде підтримувати швидку зарядку потужністю 65 Вт, а ємність вбудованого акумулятора складе 4720 мА • год.

Презентація смартфона Black Shark 3 очікується 3 березня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Американська поп-зірка зняла кліп на iPhone 11 Pro

В минуле

Samsung Galaxy A11 отримає великий дисплей, акумулятор на 4000 мА · год та Android 10

В майбутнє

Також буде цікаво