Hardnews

Експерти назвали реальні переваги 5G-зв’язку для смартфонів

Ера 5G поступово починає проникати у все більшу кількість країн: вже зараз доступ до технології надають оператори Південної Кореї, Швейцарії, Китаю і т.д. На тлі того, як мобільний зв’язок п’ятого покоління стає більш поширеним, експерти Qualcomm вирішили провести дослідження, за результатами якого були названі реальні переваги 5G-зв’язку для сучасних смартфонів.


Так, результати, отримані додатком Speedtest показують, що середнє значення швидкості завантаження, що показується смартфонами з підтримкою 5G, збільшилося більш ніж в три рази. Крім цього нова технологія зуміла продемонструвати і збільшення середньої кількості абонентів, яку мережа може “витримати” без втрати якості зв’язку – це значення збільшилося приблизно в два рази.

Також 5G-мережі збільшили пікову продуктивність на смартфонах, якщо порівнювати таку з 4G LTE-мережами. Крім цього нове покоління зв’язку виявилося більш надійним, ніж попереднє, що буде корисно не тільки в громадських заходах, коли величезна кількість смартфонів скупчуються в одному місці, але і може позитивно позначитися на розвитку таких технологій, як автопілот в автомобілях і використання віртуальної або доповненої реальності в лікувальній справі – в тих сферах життя, де розрив цього самого зв’язку може призвести до невтішних наслідків.

Відзначимо, що з 2020 року більшість смартфонів починають отримувати підтримку мобільних мереж п’ятого покоління. У їх числі вже встигли виявитися недавні Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, а також лінійка Samsung Galaxy S20.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button