Новини

Що треба знати про варіння сосисок: п’ять важливих нюансів

Попри те, що фахівці зі здорового харчування активно бракують сосиски, вони не стають менш популярною їжею. Просто складно придумати щось таке ж швидке, просте й одночасно смачне у приготуванні. Сосиски — це улюблений додаток до гарнірів багатьох дорослих і дітей. Та незважаючи на те, що дехто готує їх дуже часто люди все одно припускаються тотальних помилок. Ось, про що треба пам’ятати готуючи собі сосиски.

П’ять важливих нюансів

Є п’ять моментів на які слід звернути увагу готуючи такий напівфабрикат, як сосиска. До сардельок це до речі теж відноситься.

сосиски

  1. Чи потрібно розморожувати сосиски? Якщо вони у вас заморожені чекати поки вони розморозяться не потрібно. Просто приблизно на 3-4 хвилини довше їх варіть.
  2. Чи потрібно знімати з сосисок плівку? Якщо вони обгорнуті у таку цупку плівку, то її потрібно зняти. Варити в плівці сосиски не можна, хоча дехто так робить чекаючи поки плівка трісне у гарячій воді. Так робити не потрібно, адже сосиски добре не проварюються всередині, а ще можуть банально розлізтися у воді.
  3. Чи потрібно знімати шкурку? Інколи замість плівки сосиски або сардельки мають шкурку, яка називається природною оболонкою. Її перед варінням знімати не потрібно, одна слід проколоти вилкою або ножем у декількох місцях. Потім перед вживанням в їжу шкірку бажано зняти.
  4. В яку воду кидати сосиски? Дехто поміщає їх у холодну воду інші чекають поки вода закипить. Правильним є перший варіант, адже тоді продукт не стикається з різким перепадом температури, що може бути для нього шкідливим. Сосиска може тріснути, чи вийти не смачною.
  5. Скільки часу варити сосиски? Якщо вони не були заморожені, то достатньо почекати поки вони побудуть хвилину-півтори у киплячій воді.

Якщо ж мова про заморожені сосиски, то варити їх слід приблизно 5-6 хвилин.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button