Hardnews

Huawei Pura 70 Ultra порівняли з Vivo X100 Ultra і Samsung S24 Ultra за якістю камер

Ведучий YouTube-каналу TechTablets протестував фото- і відеозйомку у смартфонів Vivo X100 Ultra, Samsung S24 Ultra і Huawei Pura 70 Ultra.

Насамперед експерт порівняв якість зйомки відео у Vivo X100 Ultra, Huawei Pura 70 Ultra і Samsung S24 Ultra. Усі три пристрої можуть записувати відео на фронтальну камеру в 4К 60 к/с. Те ж саме стосується основної. Перемикання з ширококутної камери на основну відбувається доволі різко у Vivo порівняно з іншими. Стабілізація у всіх працює добре.

У денний час обробка яскравих кольорів типу червоного відбувається найкраще на Vivo X100 Ultra. Що стосується макро, то найкраще на таких знімках деталізація у Huawei.

Більш реалістичні кольори на денних фото у Huawei. На фото, зроблених на ширококутну камеру, трохи більше деталей було у Vivo.

З прикладами фотографій ви можете ознайомитися вище.

Висновки

У денний час, безумовно, найкраще відео знімає Samsung, а при поганому освітленні – Huawei (при цьому Galaxy S24 Ultra виявився в аутсайдерах). Запис звуку з мікрофонів найкращим був у Samsung, на другому місці перебував Huawei, на третьому – Vivo.

На макрознімках найбільше деталей можна побачити у Huawei. За селфі-знімками найкращим смартфоном виявився Samsung, за фото на ширококутний об’єктив – Huawei. Нарешті, краще за інших при слабкому освітленні робить знімки Vivo.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button