Новини відеоігор

Microsoft випадково розповіла про безкоштовну Call of Duty в Game Pass

Користувачі мобільного застосунку Xbox почали отримувати push-повідомлення про появу Call of Duty: Black Ops 6 у підписці Game Pass.

Офіційно вихід Black Ops 6 в Game Pass поки не підтверджено. Судячи з усього, повідомлення було надіслано передчасно, оскільки в один день із цим, 28 травня, має вийти кінематографічний трейлер гри. Раніше про додавання гри за підпискою повідомляли джерела WSJ і численні інсайдери.

Експерти називають реліз Call of Duty в Game Pass вирішальним моментом для передплатного сервісу, зростання якого за останні роки сильно сповільнилося. Microsoft сподівається на те, що Call of Duty: Black Ops 6 поверне Game Pass на шлях стабільного зростання. Як вважають аналітики, якщо цього не станеться, то у компанії майже не залишиться способів залучення нової аудиторії.

За даними інсайдерів, вихід Call of Duty в Game Pass спричинить зміни в сервісі. Підписка, ймовірно, подорожчає, щоб хоча б частково відшкодувати втрати в прямих продажах шутера на консолях Xbox і ПК.

Повноцінна презентація нової Call of Duty: Black Ops 6 очікується 9 червня. Дія шутера, за чутками, розгорнеться в період війни в Перській затоці.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button