Vodafone

Компанія Vodafone зробила важливу заяву для абонентів: у зв’язку з обстрілами енергетичної інфраструктури

Росія продовжує систематично та масовано наносити удари по енергетичній інфраструктурі. Після кожної атаки збільшується число руйнувань, яких зазнають українські ТЕЦ та ТЕС. У зв’язку з цим в Україні вже запровадили відключення світла, які частенько відбуваються у вечірній час. Коли зникає світло, то у багатьох відсутній й мобільний зв’язок та Інтернет. Все через те, що вежі мобільних операторів теж живляться від електроенергії й не всі вони обладнані генераторами, чи мають альтернативні джерела живлення. Однак наразі компанія Водафон зробила важливу заяву. Кажуть, що забезпечать абонентів безперебійним зв’язком за будь-яких умов.

Водафон інвестують в альтернативі джерела енергії

У компанії заявили, що будуть значно більше інвестувати у власну енергонезалежність ніж планували це раніше.

Після атак на енергетичну інфраструктуру в березні-квітні ми вирішили подвоїти заплановані на цей рік інвестиції в енергонезалежність“, – повідомили в компанії Vodafone.

Наразі компанія готується витратити понад 438 мільйонів гривень на закупівлю спеціального обладнання, а саме генераторів та систем автономного енергозабезпечення.

«Плануємо закупити додаткові генеруючі потужності та системи автономного енергозабезпечення на суму 438 млн. грн. Загальні інвестиції в енергостійкість мережі у 2022-2024 роках перевищать 674 млн. грн.», – заявляють у Водафон.

Також мобільний оператор заявив, що вже закупив понад 13 000 літій-ферумних батарей, і наразі готуються купити ще понад 4500 одиниць.

Понад 1500 базових станцій вже обладнані всім необхідним, щоб надавати людям зв’язок навіть при тривалих вимкненнях світла. Найближчим часом планують облаштувати ще приблизно 240 станцій.
Щодо того, чи зростуть тарифи на послуги у зв’язку з таким збільшенням числа витрати — поки невідомо. На початку року ціни на тарифні плани зросли у всіх українських операторів мобільного зв’язку. Можливо на деякий час ціни залишатимуться на теперішньому рівні.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button