Hardnews

iPhone 16 Pro показали на фото і порівняли з торішньою моделлю

Авторитетний інсайдер Маджин Бу опублікував на своїй сторінці в соцмережі X (раніше Twitter) кілька порівняльних фотографій нового iPhone 16 Pro з торішнім iPhone 15 Pro.

Зображення підтвердили численні витоки і чутки з приводу збільшеного до 6,3 дюйма екрану в новинці. На фото видно, що нова модель у чорному кольорі трохи більша за iPhone 15 Pro з 6,1-дюймовим дисплеєм. Також повідомлялося про те, що iPhone 16 Pro отримає ще більш тонкі рамки на екрані, але за фотографіями визначити це поки неможливо.

За фото задньої кришки підтверджується витік щодо камери в iPhone 16 Pro, який буде оснащений сенсором більшого розміру, у зв’язку з чим блок камер став трохи більшим. З чуток, новинка отримає основний датчик на 48 Мп, новий ультраширококутний модуль на 48 Мп (у 15 Pro – 12 Мп) і телеоб’єктив із роздільною здатністю 12 Мп із 5-кратним оптичним зумом, тоді як в iPhone 15 Pro доступне 3-кратне оптичне наближення.

На зображеннях інсайдера також можна помітити на бічній грані смартфона нову сенсорну кнопку захоплення, яка відповідатиме за спуск затвора камери.

Незважаючи на всі наявні зовнішні зміни, загальний дизайн нового iPhone 16 Pro не сильно відрізнятиметься від iPhone 15 Pro. Презентація лінійки iPhone 16 очікується у вересні 2024 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button