Hardnews

Apple навчить всі свої девайси заряджати один одного без дротів

В останніх поколіннях флагманських Android-смартфонів доступна функція реверсивної зарядки, що дозволяє бездротовим способом заряджати інші пристрої. Схоже, що цією ідеєю зацікавилася і Apple, але ось реалізувати її компанія має намір в рамках всієї екосистеми.


Патент Apple передбачає розміщення безлічі індукційних котушок всередині корпусу MacBook. Таке рішення дозволяє розташувати iPhone і Apple Watch по різні боки від трекпада і зарядити їх. Додатково магніти будуть фіксувати положення пристроїв, щоб ті розташовувалися в правильних місцях. Крім того, заряджати мобільні гаджети можна буде, поклавши їх на кришку ноутбука. 

Apple патент

У патенті вказується використання аналогічної реверсивної зарядки і в iPad, який буде ділитися енергією через дисплей. Таким чином, годинник Apple Watch можна буде покласти на iPhone, його – на iPad, а планшет – на MacBook. Енергія буде послідовно передаватися від одного пристрою до іншого. 

Відповідно до опису патенту, енергія на індукційну котушку подається безпосередньо від мережі або акумулятора пристрою в залежності від того, чи підключено планшет або ноутбук до розетки. Система автоматично розпізнає, який з гаджетів вимагає зарядки, і активує відповідний режим роботи.

Apple патент

Відзначимо, що поки що можливість бездротової зарядки передбачена в iPhone, Apple Watch і AirPods. У 2017 році Apple анонсувала станцію AirPower для одночасної зарядки трьох цих гаджетів, але через технічні складнощі випуск продукту був скасований . 

Back to top button