Softnews

Знайдено схожість між Android 11 та iOS 14

Некомерційна організація Unicode Consortium представила завершений список Emoji 13.0, до якого увійшло 117 нових емодзі.

117 нових емодзі

62 емодзі повністю самостійні та нові, а ще 55 припадає на гендерні варіанти та версії з різними відтінками шкіри.

Серед нововведень – усміхнене обличчя зі сльозою, полярний ведмідь, газований чай з кульками, автомобіль-пікап, фондю, чайник для заварювання, чарівна паличка, людина в смокінгу, людина, яка годує немовля, чоловік у фаті нареченої, жест з пальцями пучком, анатомічне зображення легенів та серця, чорна кішка, мамонт, черв’як, і багато іншого.

117 нових емодзі

Ці емодзі стануть доступні для більшості платформ в другій половині 2020 року. Їх можна очікувати в Android 11, iOS 14, а також осінньому оновленні Windows та інших програмних платформах. Google вже підтвердила дане нововведення для Android 11. 

Тематичний ресурс Emojipedia опублікував огляд всіх нових емодзі. Відзначимо, що Unicode Consortium задає тільки стандарт для емодзі, а компанії, які стоять за програмними платформами, створюють власні варіанти. Так, емодзі Apple для iOS і macOS помітно відрізняються від емодзі Google для Android, а також Microsoft для Windows. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button