Softnews

Додаток для оновлення даних в ТЦК вже можна завантажити

Сьогодні, 18 травня в Україні набув чинності оновлений Закон про мобілізацію, який зобов’язує всіх чоловіків віком від 18 до 60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) оновити свої облікові дані. Щоб полегшити цей процес онлайн, Міністерство оборони запустило мобільний додаток під назвою “Резерв+”.

Резерв+ дозволить користувачам оперативно актуалізувати свої дані та отримати доступ до даних реєстру “Оберіг”, які відображатимуться після заповнення необхідних полів.

Додаток вже доступний для завантаження з 18 травня через:

Також буде надано QR-код, який відповідні органи зможуть відсканувати для отримання інформації про статус особи як військовозобов’язаного, призовника або резервіста.

Дані також можна оновити офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, розташованих по всій країні. Якщо ви актуалізуєте свої дані в ЦНАПі, ви отримаєте відповідну відмітку у військовому квитку на додаток до виписки з реєстру.

Щоб отримати доступ до своїх персональних даних та оновити їх, виконайте наступні дії:

  • Увійдіть за допомогою BankID
  • Введіть свою актуальну контактну інформацію: Сюди входить номер мобільного телефону, адреса електронної пошти та адреса проживання.
  • Перегляньте свої дані: Після цього ви зможете переглянути інформацію, записану про вас у реєстрі Оберіг, наприклад, будь-які відстрочки, бронювання або інформацію про те, чи перебуваєте ви в розшуку.

Примітка: українці, які проживають за кордоном, повинні оновити свою інформацію до 16 липня, щоб уникнути порушень і штрафів.

Майбутня функція: Незабаром у додатку з’явиться військовий квиток з інформацією з реєстру “Оберіг”. За словами розробників, цей цифровий документ матиме таку ж юридичну силу, як і паперовий.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button