Стало відомо про секретні функції Viber

Зараз на головній

З кожним днем Telegram стає все більш популярним, але навіть незважаючи на це, на просторах України найпопулярнішим залишається месенджер Viber. Саме цей додаток має декілька функцій, якими не всі користуються, але які можуть стати для Вас досить корисними.


Доступні функції

Першою з представлених виступає функція двостороннього шифрування чатів. Саме так можна захистити себе та свої переписки ще більше, адже доступ до бесіди не зможе отримати ніхто зі сторонніх людей. Аби функція шифрування стала доступною, достатньо лише провести верифікацію контакту, і для цього потрібно відправити код своєму співрозмовнику. В випадку, якщо ж коди збігаються, то тепер листування буде зашифрованим.

Другою корисною функцією є приватні чати. Так можна приховати чат, і доступ до нього буде лише після введення паролю. Для кожного з діалогів це можна робити окремо.

Вайбер також виділяється ще й тим, що стікери можна створити самостійно, навіть не виходячи з додатку. Після того як все буде готово, всі користувачі, а їх понад 800 мільйонів, отримають доступ і до ваших стікерів.

Viber

З приходом месенджерів і батарея на телефоні почала розряджатися значно швидше. Також вони займають ще й досить багато місця і це теж являється проблемою для багатьох. Але як вирішити це питання вже відомо.

Для того аби внутрішню пам’ять пристрою не займали фото і відео, які вам надходять, слід в налаштуваннях вибрати збереження до галереї, в такому випадку матеріали будуть зберігатися SD-карту. Зробити це можна через розділ «Дані та мультимедіа». Але ж якщо повстала проблема енергії, то в налаштуваннях можна змінити функцію «Завжди на зв’язку». Якщо її деактивувати, батарея пристрою буде тримати заряд довше.

І останнє, що виділяє месенджер на тлі інших, це вбудований перекладач, який досить швидко перекладає як вхідні, так і вихідні повідомлення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Халяви більше не буде: Безкоштовне користування Google Photo скасовують

Компанія Google заявила, що незабаром припинить давати необмежений простір для зберігання фото в Google Photos (Google Фото) на безоплатній...

Більше схожих статей