Softnews

Опублікований список смартфонів Xiaomi, які отримають прошивку MIUI 13 цього літа

Розробники компанії Xiaomi розщедрилися і виклали в загальний доступ перелік смартфонів, які отримають прошивку MIUI 13, причому вихід відбудеться через пару місяців. У список потрапили досить дивні варіанти гаджетів, випуск на яких нового ПО здається нелогічним.


Подробиці цікавої новини

Згідно з офіційними даними, презентація софта відбудеться 25 червня, якщо на горизонті не з’явиться жодних проблем. Цього разу представники Xiaomi розщедрилися і поділилися новинами не тільки про те, які телефони точно не отримають MIUI 13, але ще і вказали конкретні моделі, на які однозначно ця прошивка з’явиться. Подібний перелік далі.

  1. Практично всі флагмани Redmi. У цей список входять 9С, К40, К30, 10Х і Note 10.
  2. Телефони лінійки Xiaomi MI. У список потрапили 11, 10 і 9 версії.
  3. Серія POCO. «Покофонів» оновиться трохи – С3, Х2, F2 PRO, M2, X3, F3.
  4. Тут теж негусто варіантів – 2 Pro і 3S.

В цілому оновиться близько 80 телефонів різних марок. Найцікавіше в тому, що в список потрапили смартфони, яких там ніхто не очікував побачити. В першу чергу, це Xiaomi Mi MIX Alpha – даний телефон навіть масово не випускався, поступив на ринки в обмеженій партії. Чому Xiaomi вирішили витратити на його оптимізацію людські і технічні ресурси – незрозуміло. Також в переліку безліч телефонів, які навіть не отримали MIUI 12.5, відразу ж оновляючись до 13-версії.

Back to top button