Новини

Досвід не потрібен, а зарплата 50 000 гривень: в Києві з’явилося багато вигідних вакансій

Наразі ринок праці в Україні переживає не найкращий період. Якщо на початку війни неможливо було знайти роботу, то зараз є великий дефіцит кадрів. Все через мобілізацію, та виїзд українців за кордон. Чим далі, тим складніше знайти не лише кваліфікованих фахівців, а й просто людей, які готові вчитися та сумлінно працювати. Наприклад, зараз все частіше можна знайти вакансії, де досвід роботи не потрібен. Й при цьому людям готові платити до 50 000 гривень та навіть більше. Багато таких вакансій останнім часом з’являється у столиці.

Кого шукають?

Працівників потрібно у різних галузях, однак найбільший брак персоналу на так званих чоловічих професіях. Це тонувальники, яким готові платити до 50 000 гривень. Також є велика кількість вакансій для полірувальників, монтажників вентиляції, екскаваторників, збирачів меблів, водіїв тощо.

Тобто роботу легко знайти, якщо ви орієнтуєтесь на різноманітні робітничі професії. Таких працівників наразі приймають з мінімальним досвідом роботи, або й зовсім без нього.

Попит є й на тих, хто готовий працювати віддалено

Дистанційна робота теж сьогодні є дуже популярною. В онлайні працює сотні тисяч українців. Така тенденція розпочалася ще з часів пандемії, а під час війни лише посилилася. Це зручно, адже людям не потрібно жити у великому місті, щоб знайти високооплачувану роботу. Працювати можна навіть проживаючи у невеличкому селі, за умови, що у вас є комп’ютер та доступ до Інтернету.

Серед популярних вакансій — перекладачі. Потрібні люди, які знають абсолютно різні мови. Сьогодні зріс попит на курси англійської, німецької, польської та інших мов, тож фахівці, які можуть навчати людей дуже цінуються. Їм готові платити до 30 000 гривень і більше. Також почав зростати попит на туристичних менеджерів, агентів з продажу різних товарів та послуг, консультантів та продавців, які адмініструють інтернет-магазини.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button