Новини

Без бризок і брудних рук: як швидко почистити ківі, не розрізаючи його на половину

Ківі — це дуже корисний та смачний фрукт, який має багато вітамінів. Його купують просто, щоб поласувати, або ж як додатковий інгредієнт до випічки, чи навіть салатів. Єдине, що багатьох дратує — це чистка ківі. Досить часто люди чистять фрукт так, як яблуко. Тобто ножем обрізають шкірку. Або ж розрізають ківі на половину і якщо воно переспіле, то просто їдять його ложкою. При чистці фрукта ножем виходить дуже багато відходів. В мережі можна знайти безліч корисних лайфхаків, за допомогою якого можна легко та дуже чисто очистити ківі.

Чистити ківі потрібно не ножем, а ложкою

Щоб легко зняти шкірку та обійтися мінімальною кількістю відходів, потрібно чистити ківі не ножем, а чайною ложкою. Для цього слід відрізати верхівку й акуратно просунути ложку під шкурку. Далі повільними рухами відділити шкурку від м’якоті, по всій поверхні фрукта.

ківі

Щоб процес був максимально швидким та ефективним, використовуйте ложки з загостреними й тонкими краями.

Про які ще корисні лайфхаки з ківі відомо?

Є ще кілька порад, які точно сподобаються тим, хто любить цей фрукт. Наприклад, що робити, якщо ви купили ківі, а воно тверде, кисле й наче не зовсім дозріле. Потрібно помістити його на два дні у пакет з яблуками. Навіть найтвердіший та найкисліший фрукт стане м’яким і солодким. Зберігати при цьому пакет не обов’язково на сонці. Просто потурбуйтесь, щоб фрукти перебували у сухому і теплому просторі.

Для тих, хто любить різноманітні смузі та освіжаючі напої або сорбенти радять заморожувати шматочки ківі. Почистіть його, поріжте на кубики та помістіть в морозильну камеру. Можна також зробити з ківі пюре й помістити його у формочки для кубиків льоду. Потім такі кубики з ківі додавати до коктейлів та різноманітних напоїв. Виходить дуже смачно і красиво.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button