Softnews

Додаток «Дія. Канали»: в Україні хочуть створити альтернативу Телеграму, Вайберу та іншим месенджерам

Додаток “Дія” створений українськими розробниками має неабияку популярність серед українців та суттєво спрощує людям життя. Платформа постійно розвивається, вдосконалюється та поповнюється новими функціями. На базі “Дії” вже створюються інші сервіси, наприклад, електронний кабінет військовозобов’язаних. Тобто це буде окремий ресурс, але авторизація відбуватиметься через “Дію”. Наразі розробники “Аналітичного центру інформаційних ресурсів” повідомили, що працюють ще над одним проєктом. Він називатиметься “Дія. Канали” та може стати альтернативою популярним месенджерам.

Поки що це лише ідея

Наразі над проєктом робота ще не почата. Це лише ідея, ініціатива, яку хочуть втілити у життя.

«У групи наших дослідників є ідея створити проєкт, який базувався б на одному з найпопулярніших додатків у країні та зарекомендував себе справді якісним сервісом, — це «Дія», який створено на коді, написаному українськими розробниками», — зазначають аналітики.

“Дія.Канали” – це буде окремий додаток, однак авторизація в ньому відбуватиметься через основну “Дію”. Ініціатори проєкту кажуть, що він буде дуже корисним для українців.

Дія

«Користувачам це дозволить отримувати своєчасну швидку інформацію від офіційних представників влади, наприклад, Офісу президента, Генерального штабу ЗСУ, якісних українських медіа та громадських організацій, — заявив Олександр Олешко. Водночас і представники влади, медіа та громадського сектору одержують надійний канал комунікацій», — додають фахівці.

“Дія. Канали” має стати максимально безпечним сервісом, який гарантуватиме користувачам безпечну та анонімну передачу даних. Мовляв, популярний сьогодні Телеграм цього забезпечити не може. Це показали низка досліджень проведених на дану тематику.

Ми не знаємо, куди інформація потрапляє. Можливо, вона дійсно видаляється, щоб не перевантажувати сервери. Однак сам факт такої затримки схиляє нас до того, що телеграм є небезпечним для передачі даних», — розповіли розробники.

Нагадаємо, що 25 березня до Верховної Ради було внесено законопроєкт, який мав би регулювати діяльність Телеграму в Україні.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button