Hardnews

Sony PlayStation 5 продається гірше за 4 версію

Sony у звіті про фінансові результати за четвертий квартал оголосила, що загальні продажі ігрової консолі PlayStation 5 досягли позначки в 59,2 млн одиниць. Про це йдеться в опублікованому на сайті компанії документі.

Протягом фінансового року було продано 20,8 млн пристроїв, що трохи не дотягує до цільового показника в 21 млн. Незважаючи на незначне відставання від плану, результати продажів все одно вищі, ніж очікували аналітики.

За останній квартал року було реалізовано 4,5 млн консолей, що на 2 млн менше, ніж за аналогічний період попереднього року, коли було продано 6,3 млн пристроїв PlayStation 5. Станом на 2022 рік PlayStation 4 було продано понад 117 млн разів, чого, судячи з усього, актуальна модель досягти не зможе, вважають незалежні аналітики.

У майбутньому фінансовому 2024 році Sony встановила мету продажів у 18 млн одиниць PS5, що вказує на низькі очікування навіть з боку самої компанії.

Однією з найпопулярніших ігор Sony за минулий квартал стала Helldivers 2, продажі якої станом на 5 травня склали 12 млн копій на PlayStation 5 і ПК. Це більше, ніж у God of War Ragnarok, яка досягла 11 млн продажів за 10 тижнів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button