Новини

Це груба помилка: як не можна поливати помідори, щоб не втратити весь врожай

Якраз розпочинається сезон грядок, посіву та вирощування різноманітних овочів. Одним з найпопулярніших овочів для вирощування є помідори. Їх висаджують практично всі дачники та власники городів. Проте щороку кожен може спостерігати картину коли в одних ідеальний врожай, а ось буквально у сусідів зовсім нічого не вродило. Експерти кажуть, що на це є звісно ж багато причин. Одна з них — це неправильний полив грядок з помідорами. Цієї помилки припускається дуже багато людей.

Як не можна робити?

В жодному разі не можна поливати помідори у спекотну погоду. Дехто каже, що це не може бути шкідливо, адже помідори “хочуть пити”, та й зрештою додаткове зволоження ґрунту в спеку не може призвести до поганих наслідків. Виявляється, що може.

Для помідорів є небезпечним такий різкий перепад температури. Від цього в них сохнуть та скручуються листочки й загалом виникають проблеми з функціонуванням кореневої системи.

помідори

Далі подібні дії призводять до втрати рослиною імунітету. Її швидше чіпляються різноманітні шкідники та хвороби. Як результат кущ може й зовсім загинути, а власник грядки не дочекатися свого врожаю.

Щоб цього не трапилося, експерти радять поливати помідори рано вранці, або ж при більш прохолодних температурах. Якщо ж ви хочете полити грядки в самий розпал спеки, то подбайте, щоб вода була приблизно тієї ж температури, що й повітря. Допускається відхилення у кілька градусів.

Які ще поради дають експерти?

Щоб помідори гарно вродили дотримуйтесь наступних порад.

  1. Висаджуйте їх на ділянках де немає багато тіні. Помідори люблять сонячне проміння, тож забезпечте їх ним.
  2. Підгодовуйте помідори сольовим розчином та золою. В інтернеті є безліч рецептів такого добрива.
  3. Зривайте лише ті помідори, які повністю дозріли.

Якщо зривати помідори зеленими, вони матимуть зовсім не такий смак як потрібно й можуть взагалі зіпсуватись.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button