Новини

Це табу: науковці назвали перелік продуктів, які згубно впливають на дитячу психіку

Дуже багато батьків вважають, що дитячу психіку можна вберегти, якщо якомога довше не давати дитині гаджети, не вмикати мультики. Ну і чим старша дитина, тим ретельніше контролювати контент, який вона споживає та у якій кількості. Це дійсно важливо, однак є й безліч інших чинників, які згубно впливають на дитину. І головний з них — шкідлива їжа. Виявляється, що чіпси, бургери або кола не лише згубно впливають на шлунок та фізичне здоров’я, а й порушують ментальне. З чим це пов’язано?

Британські вчені провели низку досліджень

Цю тему ретельно вивчали науковці з Британії. Кажуть, що фастфуд, шоколад, газовані напої викликають у дітей залежність, а ще провокують депресію і нервові розлади.

Компоненти, які входять до складу цих продуктів провокують проблеми з кишківником, порушують його мікрофлору, провокують різноманітні запальні процеси в організмі. Все це призводить в цілому до зниження імунітету, втрати енергії та апатичного настрою.

дитина

Також, фастфуд зменшує рівень серотоніну, тобто “гормону щастя” в крові. Діти більше схильні до розвитку депресії на фоні зловживання шкідливою їжею, адже їхні опірні сили організму слабші, а ще психіка не така стійка, як у дорослих.

Що ще шкідливо для організму?

Здорове харчування — це складна тема. Дехто вважає, що якщо їсти щодня побільше овочів та фруктів, то це і є той самий правильний спосіб життя. Однак не всі фрукти можна їсти щоденно та у великих кількостях. Наприклад, обережно варто ставитися до бананів, винограду та кавунів. Перші два мають у складі дуже багато сахарози, тобто природних цукрів. Вони небезпечні для людей з зайвою вагою і діабетиків. Надмірне вживання кавуна не рекомендоване дорослим та дітям, які мають проблеми з нирками.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button