Київстар

Лише 1 гривня на день: Київстар розповів як користуватися їхніми послугами майже задарма

Один з найпопулярніших мобільних операторів — Київстар порадував клієнтів вкрай вигідною пропозицією. Скористатися нею зможуть всі абоненти Київстар, але час дії акції обмежений. 

Деталі

Мобільний оператор Київстар знову порадував абонентів вигідною пропозицією. Цього разу пропонують скористатися послугами майже задарма — лише 1 гривня за день користування. Відповідне повідомлення було оприлюднено на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Facebook. 

Зазначимо, що послуги мобільного зв’язку в Україні останнім часом суттєво здорожчали. Тож абоненти шукають різні способи заощадити і при цьому залишатися на зв’язку з рідними та близькими. Оператор Київстар періодично надає таку можливість. 

  • Тепер абоненти можуть підключити послугу “Щасливий день”.
  • Лише за 1 гривню отримати безлімітний інтернет на день.
  • Ця пропозиція обмежена, скористатися шансом можна буде лише до кінця травня цього року. 

В офіційному повідомленні компанії йдеться про те, що з 1 квітня і до 31 травня абоненти можуть підключити акцію “щасливий день” та оцінити всі переваги безлімітного інтернету від Київстар лише з 1 гривню. 

Мобільний оператор додає, що кожен абонент має можливість активувати цю послугу один раз на сім днів. Тобто 4-5 днів на місяць модна насолоджуватися всіма перевагами безлімітного інтернету майже задарма, адже гривня це суто символічна ціна. Активувати послугу можна в мобільному додатку “Мій Київстар”. 

Нагадаємо, що українці будуть більше платити за пакети послуг Київстар. В середньому вартість зросте на 25-50 гривень на місяць. При цьому зміниться не лише вартість, але й наповнення пакетів. Тепер українці отримають ще більше хвилин та гігабайтів, в деяких тарифах навіть у роумінгу, щоб завжди мати можливість почути голос близьких та друзів. Це вкрай важливо під час війни, коли “Я в порядку” це найкраще, що можна почути. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button