Бізнес та акціїНовини

Продажі смартфонів Xiaomi на 26 % випереджують iPhone

Redmi Note 9

Індійський ринок смартфонів в 2019 році вперше перевершив ринок США, ставши другим за величиною ринком смартфонів у світі. Тільки за рік було в Індії було продано 158 млн пристроїв, що на 7% більше, ніж 2018 році.


Такі дані містяться в звіті, підготовленому фахівцями аналітичної компанії Counterpoint. Аналітики пояснюють зростання зі збільшенням продажів апаратів середнього рівня, в яких китайські бренди наполегливо впровадили безліч флагманських функцій та можливостей для задоволення попиту з боку користувачів, які бажають оновити свій перший або другий смартфон.

Другим фактором стало активне просування по онлайн-каналах.

[adsforwp id=”10622″]

Індія стала другим за величиною ринком смартфонів у світі

Лідером індійського ринку смартфонів другий рік поспіль залишається Xiaomi. За підсумками 2019 року частка китайського виробника склала 28%. На другому місці знаходиться Samsung. Частка південнокорейської компанії дорівнює 21%. Третє місце займає Vivo з 16%. У першу п’ятірку також входять Realme та Oppo з 10% і 9% відповідно.

А що ж Apple? Вона, як відомо, на коні. Займаючи 2%, ковтає пил, яка тягнеться за лідерами ринку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користувачі Huawei створюють петиції з вимогами до вендора

В минуле

Уряд Китаю закрив завод Samsung та виробника продукції Apple

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle