Новини

Windows 10 підслуховує своїх користувачів

Обговорення
Windows 10

Поліпшення якості обслуговування – одне з пріоритетних завдань будь-якої компанії, що надає різні послуги. Тільки останнім часом розмови навколо деяких з IT-гігантів набирають негативне забарвлення, що пов’язано з сумнівною політикою зберігання інформації, що ставить конфіденційність особистих даних під загрозу. І ось в черговому підслуховуванні користувачів зізналися Microsoft.


Як у випадку з Facebook, Google, Apple або Amazon, компанія аргументувала це найбільш суперечливим чином. На їхню думку, поліпшення безпеки персональної інформації полягає в передачі її стороннім підрядникам для подальшого аналізу, що включає в себе прослуховування і транскрипцію аудіозаписів. Також подібні заходи дозволять поліпшити користування голосовими помічником Cortana і Skype Translator для Windows 10.

post image

Тільки на відміну від своїх колег в Microsoft не стали відмовлятися від даної ініціативи, а просто оновили політику конфіденційності в Windows 10, ставлячи користувачів перед фактом про отримання прав на прослуховування інформації співробітниками і передачу її підрядникам. Правда, для цього їм все-таки доведеться отримати попередню згоду.

Після такого багато користувачів напевно подумають, що не дарма заклеювали камеру. І дійсно виходить так. Адже якщо скандали навколо таємного прослуховування змусили корпорації офіційно заявити про це, то можна тільки здогадуватися, що вони ще приховують, нібито з метою поліпшення роботи власних сервісів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 11 буде копіювати ідеї Samsung

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 з функцією ЕКГ приємно здивував ціною

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.