Новини

Синоптики шокували прогнозом: якою буде погода на Різдво та Новий рік

Вже зовсім скоро українці будуть відзначати Різдво Христове — за новим церковним календарем 25 грудня) та Новий рік. Попри те, що масові гуляння цього року проводитися не будуть, зустрічі з близькими та друзями ніщо не заважатиме. 

Ми перевірили популярні погодні ресурси, щоб розповісти вам, якою буде погода на зимові свята в Україні цього року. 

Під час підготовки цього матеріалу, ми аналізували три популярні погодні ресурси — Meteoprog, Meteofor, AccuWeather.

Чого чекати від погоди на Різдво Христове та Новий рік

Судячи з даних на сайтах погоди, цього року зима не буде надто суворою у святкові дні.. 

  • За даними ресурсу Meteoprog на Різдво температура повітря навряд чи опуститься нижче нуля.  А от на Новий рік 31 грудня можливе незначне похолодання, всього до п’яти градусів морозу. Водночас опадів не очікується, тож чекати снігу на свята не варто, хіба незначні дощі. 
  • Як стверджує ресурс AccuWeather, в період з 25 грудня до 31 грудня температура повітря триматиметься близько до позначки нуля. На новий рік цей сайт теж прогнозує до п’яти морозу. При цьому в новорічну ніч можуть бути опади, але це лише посилить відчуття казки. 
  • Ще один популярний погодний ресурс — Meteofor обіцяє плюсову температуру на зимові свята. Тож на Різдво 25 грудня температура коливатиметься в межах від двох до шести градусів вище нуля. На новорічні свята теж буде тепло — від одного до трьох градусів з позначкою плюс. Також потепління принесе дощі. 

Як бачите, погода на зимові свята буде досить теплою. Хоч це й не зовсім святково, але в такій погоді є й свої переваги Ймовірно, відключень електроенергії в Україні не буде, звісно, якщо російські окупанти не вирішать зіпсувати нам свята.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button