Softnews

Кінець епохи: на смартфонах Huawei перестануть працювати додатки для Android

Китайський IT-гігант Huawei готується представити нову версію власної мобільної операційної системи HarmonyOS Next, в якій не буде підтримки Android-додатків. Про це повідомляє видання IT-Home.

Для повної відмови від Android-додатків Huawei має запропонувати користувачам порівнянний обсяг альтернативного контенту. Для його створення вендор активно залучає інші китайські IT-компанії, такі як NetEase, Meituan, ByteDance, DingTalk і не тільки.

За даними IT-Home, всі перераховані організації вже відкрили вакансії з пошуку програмістів, здатних розробляти ПЗ під нову ОС Huawei. Претендентам пропонують зарплату вищу за середню на ринку.

Harmony OS

Деякі компанії вже підготувалися до запуску HarmonyOS Next. Наприклад, компанія Tongcheng Travel заявила, що її додаток отримає нативну підтримку нової ОС до кінця 2023 року. Версія програми Tongcheng Trave для HarmonyOS Next отримає повний набір уже наявних функцій. Тобто в ньому можна буде купувати авіа- та залізничні квитки, обирати путівки та бронювати готелі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button