Hardnews

З’явився перший у світі бордель для «сексу майбутнього»

У Німеччині відкрився перший у світі бордель, де для задоволення сексуальних потреб клієнтів одночасно використовуються секс-лялька, VR-шолом та жива людина. Про це повідомляє видання Interesting Engineering.

Заклад називається Cybrothel і працює в Берліні . У ньому клієнту відводять кімнату відпочинку, де на ліжку чекає секс-лялька з обраною заздалегідь зовнішністю. Далі людину просять одягнути VR-шолом і зайнятися з лялькою сексом.

Завдяки шолому людина побачить на обличчі ляльки не застиглий вираз, а живу міміку, зображення якої накладається поверх секс-іграшки. Разом із мімікою у ляльки з’явиться і голос реальної людини. Міміку та голоси лялькам у Cybrothel дарують люди-оператори, які знаходяться в одній із кімнат борделя.

Стверджується, що особа відвідувачів для операторів засекречується. Незабаром, за словами засновника незвичайного бізнесу Філіпа Фуссенггера, Cybrothel відмовиться від людей-операторів та замінить їх на ШІ.

Фуссенггер називає свій заклад місцем, де люди можуть торкнутися сексу майбутнього. Також він стверджує, що персонал Cybrothel стежить за чистотою та цілісністю ляльок – клієнтам суворо заборонено вчиняти проти них насильницькі дії.

За даними Interesting Engineering, година утіх у Cybrothel коштує €129.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button