Новини

США програють китайцям в битві патентів

Обговорення
Huawei-5g

Свіжі дані вказують на те, що загальна кількість зареєстрованих в США патентів китайськими компаніями збільшилася на 34% в 2019 році. Серед усіх країн світу Китай продемонстрував найбільше зростання.


Патентні заявки в США досягли рекордного максимуму в 2019 році, коли було зареєстровано 333 530 патентів. У порівнянні з 2018 роком зростання кількості патентів склало 15%.

Кількість патентів китайських компаній зросла з 12 599 до 16 900, збільшившись на 34,14%. Патентів від американських компаній стало більше в порівнянні з попереднім роком на 15,95%. У плані зростання США займає друге місце.

Huawei-5g

Аналітики відзначають, що Китай є найбільш швидко зростаючою в плані технологій країною протягом декількох років. Нові патенти в основному відносяться до технологічного сектору.

Американські компанії отримали 49% патентів в США у 2019 році, за ними йдуть Японія і Південна Корея. Китай посів четверте місце і вперше обігнав Німеччину.

Також варто відзначити, Huawei піднялася на 6 позицій, зайнявши 10 місце, а BOE Technology піднялася на 4 позиції до 13 рядка.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Android 12 получил функцию, которою раньше имели только iPhone

В минуле

Смартфон з екраном на електронному чорнилі показали на відео

В майбутнє

Також буде цікаво