Бізнес та акціїНовини

Xiaomi вимушено закриває абсолютно всі магазини

Обговорення
Mi-Credit

Компанія Xiaomi офіційно повідомила про те, що вона закриває всі магазини роздрібної торгівлі, розташовані в різних містах Китаю. Це пов’язано з епідемією нового коронавіруса, яка бушує в Китаї та вже зафіксована в ряді інших країн світу.


Магазини будуть закриті вже завтра, 29 січня. Відкриють їх, попередньо, 3 лютого, якщо ситуація не погіршиться. В опублікованому повідомленні йдеться про необхідність сприяння роботі по профілактиці та боротьбі з епідемією, яка поки стає тільки сильніше.

Дане рішення було прийнято «під впливом епідемічної ситуації, щоб співпрацювати з урядами на всіх рівнях, всебічно та активно реагувати на національну політику і добре виконувати роботу з профілактики епідемії».

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi

Компанія додала, що додаткові оголошення про нові терміни відновлення роботи магазинів будуть зроблені в разі потреби. Охочі купити продукти Xiaomi можуть зробити це на офіційному сайті Xiaomi або в додатку Xiaomi Mall. Доставка буде працювати в звичайному режимі.

На сьогодні зареєстровано понад 2800 випадків зараження коронавірусом, які вже призвели до загибелі 80 осіб в місті Ухань.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Найпопулярніший месенджер перестане працювати на цих пристроях 1 лютого

В минуле

Xiaomi Poco X2 отримав не найкращий екран

В майбутнє

Також буде цікаво