Новини

Realme готує випуск чергового лідера продаж

Обговорення
Realme 5i

Realme випустила свій бюджетний смартфон Realme 5i в Індії минулого тижня. Сьогодні нова модель під назвою Realme 6i була сертифікована сінгапурським регулятором IMDA (Infocomm Media Development Authority), що вказує на швидкий реліз пристрою.


На жаль, ніяких характеристик пристрою сторінка реєстрації не підтвердила. Ми знаємо тільки номер моделі – RMX2040. Варто додати тільки, що лінійка телефонів Realme ‘i’ асоціюється з урізаними в плані характеристик версіями середнього рівня.

Це означає, що новинка буде схожа на поки невідомий Realme 6, але буде мати більш слабкі характеристики.

Realme 5i

Як стало відомо, за підсумками 2019 року молодий бренд зміг відвантажити в усіх регіонах світу, де продаються смартфони Realme, понад 25 мільйонів телефонів. У порівнянні з 2018 роком зростання поставок перевищило 500%.

Компанія вважає, що вона зможе продемонструвати зростання поставок більш ніж на 100% у всьому світі. Це означає, що в 2020 році поставки мобільних телефонів Realme перевищать 50 мільйонів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Клієнти Vodafone опинились у небезпеці: що потрібно знати

В минуле

Android 12 получил функцию, которою раньше имели только iPhone

В майбутнє

Також буде цікаво