Новини

На Android смартфони повернуть функцію, про яку давно просили користувачі

Обговорення
Android 11

Фірмовий додаток набору номера Google Phone передвстановлюють на лінійку Google Pixel, смартфони з чистим Android в рамках програми Android One і Xiaomi в ряді країн Європи.


Коли недавно Xiaomi оголосила, що в деяких регіонах MIUI Dialer буде замінений на Google Phone, багато користувачів смартфонів компанії були розчаровані, оскільки це означало зникнення функції запису дзвінків. Незабаром ця несправедливість буде усунена.

У коді нової версії Google Phone 43, яка щойно вийшла на Pixel 4, були виявлені «докази», що натякають на швидкий запуск функції запису дзвінків.

Ця функція була раніше доступна на Android. Однак з виходом Android 9 Pie компанія Google закрила лазівки, які використовувалися розробниками, а офіційні API записи дзвінків не надавалися з Android 6 Marshmallow. Така можливість залишалася в деяких оболонках під Android, які створюють виробники смартфонів. При цьому користувачам Pixel і Android One залишалося тільки зламувати смартфони для отримання root-доступу.

Проте, Google вже працює над тим, щоб повернути API для запису дзвінків в майбутніх версіях Android. Незважаючи на появу відповідного коду в Google Phone, терміни запуску поки невідомі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Microsoft поставила крапку в історії Windows 7

В минуле

LG підготувала ультрабюджетний смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво